Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

KULTÚRA V MESTE SABINOV V SEPTEMBRIVytlačiť
 

Mestské kultúrne stredisko a športový areál v Sabinove si Vás dovoľuje týmto emailom pozvať a okúsiť tak našu septembrovú kultúrnu ponuku.

Už 6.9.2019 sme si pre mladých prírodovedcov, a nielen pre nich pripravili podujatie s názvom NOC NETOPIEROV, kedy by sme sa o 18:30 stretli v priestoroch koncertnej sály kultúrneho centra Na korze, následne by sme si vypočuli prezentáciu o netopieroch a presunuli  sa do areálu záhrady pri evanjelickom kostole, kde bude možnosť odchytu netopierov, sledovanie ich pohybu a komunikácie,rozlišovanie druhov netopierov podľa hlasových prejavov a iné netopiere dobrodružstvá.

V septembri, konkrétne 13.9.2019 o 18.00 budú návštevníci knižnice v Sabinove svedkami  uvedenia do života knihy, mladej sabinovskej spisovateľky Laury Fechovej s názvom Vyhradené pre teba.

Evanjelická záhrada v Sabinove sa 17.9.2019 stane sídlom knihovníctva a čítania pre predškolákov o 10:00 a malých školákov so začiatkom o 14:00, veríme, že nám počasie bude priať a zažijeme tak spoločne ROZPRÁVKOVÉ ČÍTANIE V ZÁHRADE. Tešíme sa na Vás

Návštevníkom kina Torysa oznamujeme, že kvôli rekonštrukcii momentálne nepremietame, ale po jej ukončení sa v Sabinove v rámci úseku kina máte určite načo tešiť.

Viac možností kultúrneho vyžitia nájdete aj na našom facebookovom portály: Život v Sabinove alebo na stránke www.kulturnestredisko.sk


 
 

Cestovný poriadok platný od 1.9.2019

Cestovný poriadok linky 708468 platný od 1.9.2019

dnes je: 21.9.2019

meniny má: Matúš

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka