Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Fotogaléria

Informácia o GDPR

Vážená verejnosť, návštevníci podujatia

Prevádzkovateľ – Obec Ľutina, so sídlom Ľutina 96 Ľutina, 08257, IČO: 00327425 si Vás dovoľuje informovať, že v čase konania podujatia dôjde na vyhradených miestach k zaznamenávaniu jeho priebehu audiovizuálnou technikou, ktoré bude uskutočňovať prevádzkovateľ. Vaše osobné údaje vo forme obrazových snímok a obrazovo – zvukových v záznamov prevádzkovateľ spracúva za účelom propagácie podujatia a zdeklarovania jeho priebehu, v súlade s čl. 6 ods. 1 písm. f) NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov). Obrazové snímky a obrazovo-zvukové záznamy z podujatia zverejnené na webovom sídle prevádzkovateľa – Obec Ľutina facebookovej stránke a iných a budú uchovávané po dobu 3 rokov.


 

SNP

Obec každoročne v auguste organizuje kladenie venca pri pomníku padlých bojovníkov pri príležitosti výročia Slovenského národného povstania.


 

Detský úsmev - MDD

V roku 2017 sa uskutočnil prvý ročník akcie pre deti Detský úsmev. Pre deti boli pripravené rôzne súťaže, koníky, maľovanie na tvár, nechýbal folklórny zážitok, ktorý vytvorili deti Detského folklórneho súboru ĽUTINKA, Ľucinské chlopi, členovia denného stacionára Animus, prizvaní hostia... Prvýkrát sa v obci postavil máj, ktorý účinkujúci ozdobili pestrými stužkami,  Akcia sa zavŕšila spoločnou opekačkou.


 

Cestovný poriadok platný od 1.9.2019

Cestovný poriadok linky 708468 platný od 1.9.2019

dnes je: 16.9.2019

meniny má: Ľudmila

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka